01 Ekim 2015

ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN DİKKATİNE!

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

ÜNİVERSİTE KAZANMIŞ ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE

Üniversiteyi kazanmış olan öğrencilerimizden;
2014-2015 eğitim yılında 08-09 Ağustos 2015 tarihinde yapılan III. Dönem, 12 Eylül 2015 tarihinde yapılan I. Ek sınav sonucunda öğrencilik durumu mezun/mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerimizden, üniversiteye kayıt yaptırma hakkı kazananların yapmaları gereken iş ve işlemler;

1- Sistem üzerinde öğrencilik durumu “MEZUN” olarak görünenlerin “ÇIKMA BELGESİ” alarak 06/10/2015 tarihine kadar kazanmış oldukları üniversiteye kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
2- Bu öğrencilerimizden halen sistem üzerinde öğrencilik durumu “mezuniyet incelemesinde” görünenlerin ise;
a) 02/10/2015 tarihine kadar halk eğitimi merkezi müdürlüğüne müracaat ederek ilk kayıt evraklarının sisteme taranarak aktarılmasını sağlamak.
b) Halk eğitimi merkezi müdürlüğüne kazandığı üniversiteyi, öğrenci numarası ve ad soyadını bildirerek halk eğitimi merkezi müdürlüklerinin hazırlayacağı listeye kendilerini yazdırmaları gerekmektedir. Halk eğitimi merkezi müdürlükleri oluşacak listeyi günlük olarak Açık Öğretim Lisesi müdürlüğü aolbilgiislem06@gmail.com mail adresine göndereceklerdir. Verilen e-posta adresine sadece mezuniyet incelemesinde olan öğrencilerin listesi gönderilecektir.

c) Öğrencilik durumu MEZUN durumuna getirilen öğrencilerimizde yine 06/10/2015 tarihine kadar kazanmış oldukları üniversiteye kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
d) E posta adresine gönderilen listelerin iş ve işlemlerinin yapılıp yapılmadığı sistem üzerinden takip edilecektir. Gereksiz yoğunluk ve iş yükü oluşmaması için telefon veya diğer iletişim araçları ile kurumların aranmasına gerek yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Haberler