29 Mart 2017

Açık Öğretim Fakültesi İle Sizde Üniversiteli Olun

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0

Açık Öğretim Fakültesi İle Sizde Üniversiteli Olun

Açık öğretim üniversitesi, üniversite eğitim almak isteyen ve farklı nedenlerle üniversiteye gitme imkanı olmayan insanlar için eğitimde fırsat eşitliği sağlaması bakımından önem taşımaktadır. Üstelik üniversite hayalini kurmuş olduğunuz bir çokönlisansve lisans bölümleri bulunmaktadır.

Üniversite hayalini ertelemeden eğitiminize devam etmek için hemen açık öğretim fakültesi web sayfası üzerinden detaylı bilgilere ulaşın. Diğer üniversitelerden hiçbir farkı olmadığı gibi açık öğretim fakültesi öğrencilerine dezavantajlar da sunmaktadır. Örneğin çalışma veya gündelik yaşamınızda okula gitme, devamlılık sorununun olmaması fakültenin öğrencilerine sunduğu en büyük avantaj.

Hayalinizdeki Bölümlerin Birçoğu Açık Öğretim Fakültesinde

Açık öğretim fakültesinde diğer üniversitelerde mevcut olan bir çok aöf bölümleri bulunmaktadır. Açık öğretim fakültesinin bünyesinde İşletme, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi gibi lisans bölümleriyle beraber adalet, halkla ilişkiler ve reklamcılık, çocuk gelişimi, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik, bankacılık gibi daha birçok önlisans bölümleri de bulunmaktadır. Siz de aöf de zamandan ve mekandan bağımsız bir şekilde üniversite okumak istiyorsanız hayalinizdeki aöf bölümleri ile başlayabilirsiniz.

Aöf Fakültesinde Sınavlar

Açık öğretim fakültesi diğer üniversiteler gibi akademik takvimde belirtilen tarihlerde aöf sınavları yapmaktadır. Açık öğretim fakültesinin akademik takvimde belirtildiği gibi yapmış oldukları sınav yüz yüze ve farklı oturumlarda kayıt yapacağınız programın derslerinden yapılmaktadır. Üniversiteli olmayı bir hayal gibi görmeyi açık öğretim fakültesi aracılığı gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Etiketler: / /

Haberler